Ünlülerin Kırmızı Halı Seçimleri


1.Alfonso Cuaron

Roma filmiyle 91.oscar en iyi yönetmen ödülünü kazanan Cuaron kalbimize tahtını kurdu.Törende sade bir takımla karşımıza çıktı.

2.Emma Stone 

Elbisenin tasarımı Louis Vuitton'a ait. Ödül sezonuna ‘The Favourite’ filmi ile başlatan Emma Stone, bu seneki kırmızı halı elbiseler ile dikkat çekti.
2019 Oscar ödülleri için bal peteğini andıran altın ve kahverengi bir elbise tercih eden Emma Stone, Louis Vuitton’dan özel bir tasarım giydi.
Emma Stone Oscar 2019 Ödül Töreni Kırmızı Halısında (Getty Images)Kırmızı halıda tek başına yürüyen ünlü oyuncunun, payetli elbisesi ilk görüldüğü andan itibaren Twitter’ın yıldızı oldu! Sosyal medya kullanıcıları tarafından waffle’a benzetilen elbise hakkında yüzlerce paylaşım yapıldı. ‘En İyi Film’ gibi bir çok ödül adaylığı bulunan ‘The Favourite’ filminin yanı sıra Stone da bu film ile ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülüne aday gösterildi. 2017’de ‘En İyi Kadın Oyuncu’ Ödülünü La La Land filmi ile kazanan Stone, Louis Vuitton’un yüzü olduğundan beri kırmızı halı tercihlerini ünlü Fransız markadan yana kullanıyor.

3.Billy Porter

ABD'li performans sanatçısı, pop şarkıcısı ve oyuncu Billy Porter, 91. Oscar Ödülleri (Oscar 2019) kırmızı halısına smokin ve Cindrella elbisesi karışımı kıyafetiyle damga vurdu. Porter, "sert Hollywood kıyafet kurallarına meydan okuma" olarak nitelenen kıyafetinden dolayı, "Bana Cinder-fella (Erkek Cindrella) deyin" ifadesini kullandı.

4.Meryem Üzerli 

Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Hürrem karakteriyle tüm dünyada tanınan Meryem Uzerli,  Fransa'da düzenlenen 72. Cannes Film Festivali'nin  açılış töreninde transparan elbise giydi… 35 yaşındaki güzel oyuncu kıyafet seçimiyle gündeme oturdu ve uzun süre eleştirildi.

5.Spike Lee

 

Spike Lee, En İyi Uyarlama Senaryo ödülünü aldı. America'nın ırkçı geçmişiyle ilgili konuşmasıyla dikkat çeken Lee, ödülü anons eden oyuncu Samuel L. Jackson'ın kucağına atlayarak yaptığı sevinç gösterisiyle ve mor takım elbisesiyle akılda kaldı.

6.Charlize Theron 

Göz kamaştıran mavi Elbisenin tasarımı Dior Haute Couture ait.beyaz kolyesiyle uyumu tamamlamış gözüküyor.

7.Cem Yılmaz 

55.uluslararassı Antalya Film Festivalinde Senaryo yazarı, yönetmen ve oyuncu Cem Yılmaz'a da "Yaşam Boyu Başarı Ödülü" takdim edildi. Ödülünü Nebahat Çehre ve Ozan Güven'in elinden alan Yılmaz, festivalde bugüne kadar herhangi bir filminin yarışmadığını fakat festivalin hep takipçisi olduğunu dile getirdi.

8.James Mcavoy

Düz bir takım elbiseyle törene katılan Mcavoy'un gömleği gecenin sonunda sevenlerinin imzasıyla doldu.

9.Serenay Sarıkaya 

Katıldığı 45.Pantene ödül töreninde oldukça ilginç bir kıyafet seçimiyle gözlerin kanamasına sebep olmuştu.

10. Quentin Tarantino 

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino, Pulp Fiction (Ucuz Roman) filminden tam 25 yıl sonra yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood (Bir Zamanlar Hollywood’da) ile yeniden Cannes Film Festivali’ndeydi.Büyük ses getiren Cannes galasında Tarantino’nun yeni filmi, tam 6 dakika boyunca ayakta alkışlandı. Filmin galasından önce yapılan resepsiyon, bu yıl festivalin en uzun resepsiyonlarından biri oldu. Kırmızı halıda başrol oyuncuları Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio’nun bir araya gelmesiyle dünyanın dikkat çekici kırmızı halı gösterilerinden biri gerçekleşti. Cannes Film Festivali’nin yarışma kategorisinde bulunan Tarantino fimi, Türkiye’de 23 Ağustos’ta vizyona girecek.

  1. 1


Arkadaşlarınla paylaş

1
1 puan

Bir Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçiniz
Kişilik Testi
Bir seri soru sonrası kişilikle alakalı bir sonuç çıkart
Soru Cevap
Doğru ve yanlış cevaplar ile bir konu hakkında bilgi birikimini test et
Anket
Oylar ile bir tercihin seçilmesini sağla
Yazı
Görseller ve videolar ile süslenmiş yazılarınız için
Liste
İçeriğinizi listeleyerek sunun
Açık Liste
Oylanması için bir anket oluşturun
Puanlı Liste
Puanlanarak en iyi içeriğin seçilebildiği liste