Sex Education 2. Sezon İçin Tarih Ortaya Çıktı


Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre Sex Education dizisinin 2. sezonu 2019 bitmeden yayında olacak. Çekimlerine sonbaharda başlanacak olan dizinin kış aylarında yayında olması bekleniyor. Normal süreçte 2020 olarak lanse edilen yeni sezonun yıl bitmeden ortaya çıkması ile bir yıl içinde ikinci sezon yayınlanmış olacak.

Yeni sezonda annesinden öğrendiği tüyolar ile seks terapistliği yapan Otis’in (Asa Butterfield) 8 bölümlük yeni bir macerasını daha izleyebileceğiz. Aldığı eleştirilere bakıldığında Netflix’in yeni dönemde izleyeceği stratejinin bel kemiğini oluşturan bu dizinin çok daha popüler olacağı gözüküyor.

Dizinin kadrosunda eski isimlerden bir eksilme olmazken yeni bazı karakterlerin daha eklenebileceği de ifade ediliyor.

Özellikle Otis’in artık farklı bir deneyime ulaşması ile kendisine bir kız arkadaş edinebileceği ve bu isminde ünlü bir takım cast içinden seçilmesi beklendiği de kulislere sızan bilgilerden birisi olarak göze çarpıyor.

Netflix’in Sex Education dizisinin ikinci sezon açılış sürecinde 3. sezon için karar vermesi beklenirken dizinin daha fazla sezon ile taçlanacağından da şüphe yok.

Bizlerin dizinin 2. sezonunda neler olacağı konusundaki tahminleri çok da değişkenlik göstermiyor. Otis, utangaç kişiliğini tamamen atabilmek için elinden geleni yapmaya devam edecek ve bu uğraş çevresinde tüm dizi eğlenceli bir yapıda olacak.

Açıkçası ne kadar eğlenceli o da tartışılır. Çünkü bildiğiniz gibi Türkiye’de Netflix düşmanı büyük bir kitle oluşmaya başladı. Bu kitle gerçekten sert eleştirilerde bulunabiliyor. Hep beraber izleyip göreceğiz.


Arkadaşlarınla paylaş

3

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçiniz
Kişilik Testi
Bir seri soru sonrası kişilikle alakalı bir sonuç çıkart
Soru Cevap
Doğru ve yanlış cevaplar ile bir konu hakkında bilgi birikimini test et
Anket
Oylar ile bir tercihin seçilmesini sağla
Yazı
Görseller ve videolar ile süslenmiş yazılarınız için
Liste
İçeriğinizi listeleyerek sunun
Açık Liste
Oylanması için bir anket oluşturun
Puanlı Liste
Puanlanarak en iyi içeriğin seçilebildiği liste