Blu Tv : Pavyon Mini Dizisi


Ankara’nın o ışıltılı pavyon hayatına bir bakıp çıkacak olan mini dizi Pavyon, yakında Blu TV’de olacak. 5 bölümden oluşan bu mini dizi yayınlandığı süreç ve sonrasında büyük ses getireceğe benziyor.

Tanıtım fragmanında ışıltılı gece hayatına, bu hayatın içindeki işçilere, sektöre ve dolandırma hadiselerine gönderme yapıldığının altı çizilince yorumlar ardı ardında geldi.

Bir kısım sosyal medya kullanıcısı konuya net bir şekilde tepki verirken bir kısmı ise bakalım neler olacak yöntemine sığındı.

pavyon mini dizisi

Ankara özelinde bu tür bir yapımın getireceği popülaritenin farkında olan Blu Tv, Temmuz’da yayına alacağı Behzat Ç. dizisinin böylelikle bir reklamını daha yapmış oldu.

Sanırım Türkiye’de yayıncılık bu yöntemlerle parlamaya başlayacak. Bence hayatımızda bir kez de Blu Tv’ye katkı vermemiz şart. Sonuç ne olursa olsun adamlar üretmeye çalışıyor ve başarıyor gibi gözüküyorlar.

Şimdi sizi o fragmanla başbaşa bırakalım. Gerisini siz hayal edin.


Arkadaşlarınla paylaş

0
1 Paylaş

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. netflix’e alternatif olmalı bir türkye platformu hem fikiriz hocam. ancak blu tv kimin, neye hizmet eder, yaklaşımları ve perspektifleri ne, salt burjuva vahşiliğinden mi türeme? bilmek gerek

  2. yazıda geçen “hayatımızda bir kez de blu tv ye katkı ..”diye başlayan cümleye katılmadığım gibi ahlaksızlığı . meşrulaştıran , bunun üzerinden para götürmek için elinden geleni yapan yayın ve organlarını hayatımda bir kez bile olsa desteklemeyeceğim. Teesüf de ettim. Burası biraz ahlaki islami doğru düzgün bir sinema platformu diye bulunuyorduk yanlışlanmayalım rica edeceğim.

  3. Belgesel tadında harika bir mini dizi. Begenseniz de begenmeseniz de pavyon dünyası ülkemizde yüz binlerce kişinin gerçeği. İlk defa bu kadar yakından ve doğal haliyle anlatılıyor. Bir şans vermenizi tavsiye ederim.

İçerik Türünü Seçiniz
Kişilik Testi
Bir seri soru sonrası kişilikle alakalı bir sonuç çıkart
Soru Cevap
Doğru ve yanlış cevaplar ile bir konu hakkında bilgi birikimini test et
Anket
Oylar ile bir tercihin seçilmesini sağla
Yazı
Görseller ve videolar ile süslenmiş yazılarınız için
Liste
İçeriğinizi listeleyerek sunun
Açık Liste
Oylanması için bir anket oluşturun
Puanlı Liste
Puanlanarak en iyi içeriğin seçilebildiği liste