Hollywood ‘un En Uzun Boylu Hatunları


1. Christina Hendricks

Hollywood ‘un en uzun boylu hatunları listemizin en kısası 1.71 boyuyla Christina Hendricks  yer alıyor.Kendisi; Amerikan film, televizyon ve tiyatro oyuncusu Geoffrey Arend ile evlendi. 2010 senesinde Esquire dergisi tarafından “dünyanın en seksi kadını” seçildi.

2.Charlize Theron

Listemizin 2. sırasında 2003 yılında En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar ödülüne layık görülen Charlize Theron ‘un boyuysa 1.77cm dir.

3. Taylor Swift

Listemizin 3. sırasında country müzikleri ile kariyerine başlayan Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı 1.78 cm boyunda.

4.Brooke Shields

4. sırada henüz daha 11 aylık bir bebekken model olarak kariyerine adım atan Brooke Shields yer alıyor, 14 yaşında Vogue dergisinin kapağında yer almıştır.

5.Khloe Kardashian

Khloe Kardashian, Kim Kardashian’ın kız kardeşidir ve en çok Keeping Up with the Kardashians adlı reality show a çıkmasıyla bilinmektedir. 1.59’luk kardeşi Kim’e göre oldukça uzun boyludur.

6.Nicole Kidman

 Oscar Ödüllü sinema oyuncumuzun boyu 1.80 cm.

7.Uma Thurman

Quentin Tarantino  ‘nun yönetmenliğini yaptığı Ucuz Roman ve Kill Bill isimli filmlerde aldığı rollerle tanınan Hollywood ‘un Amerikalı  modeli ve oyuncusu 1,83 boyundadır.

8.Brigitte Nielsen

Şuan 56 yaşında olan Danimarkalı aktris, model ve şarkıcının boyuysa 1.85 cm.

9.Gwendoline Christie

Hollywood listemizin  9.sırasında hepimizin  Game of Thrones’tan Brienne olarak tandığı Gwendoline Christie var. Game Of Thrones dışında Star Wars serisindeki Captain Phasma rolüyle de bilinmektedir.Bu koca kızımızın boyuysa 1.91 cm.

10.Amazon Ashley

Şarkıcı Miley Cyrus’un dansçısı olarak ünlenmiştir,aslında onu parlatan en büyük özelliği büyük olmasıdır,devasal boyuttaki bu kızımızın boyu tam olarak 2 metre 6 cm. Hollywood ‘da birçok dizi projesinde oynayan Özgür Teke’de Amazon Ashley’le hatıra fotoğrafı çektirmiştir.

[zombify_post]


Arkadaşlarınla paylaş

1

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir