The Little Mermaid – Bir Küçük Hayal Kırıklığı


Walt Disney, yine şaşırtıcı bir şekilde gündeme oturmayı başardı. Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımla birlikte çekilmesi planlanan The Little Mermaid Live-Action Movie için, filmin başrolü ve bir disney prensesi olan Ariel karakterini Halle Bailey‘in canlandıracağı bildirildi.

Bilindiği gibi Disney'in eski prenseslerinden biri olan Ariel, kızıl düz saçları, mavi gözleri ve tatlı karakteri ile kalplerimizde yer edinmişti. Oyuncu seçiminde ilk göze çarpan durum ise hiç bir şekilde Halle'nin Ariel'i andırıyor olmaması. İlk trailer gelmeden de oyunculuğu hakkında bir şey söyleyemiyoruz. Disney Stüdyolarının neden böyle bir karar aldığını pek anlamadık açıkcası.


Her şey bir yana, Ariel'i canlandırcak olan genç oyunun güzelliği aşikar. Yine de karakter için uygun seçim olduğunu düşünmüyoruz. Umarım yapımcının rüyasına Poseidon girer de fikrini değiştirmesine sebep olur. Yoksa paralel bir evrende Usain Bolt'u, Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırması kadar garip bir yapımla karşı karşıya kalabiliriz.


Arkadaşlarınla paylaş

1
1 puan

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçiniz
Kişilik Testi
Bir seri soru sonrası kişilikle alakalı bir sonuç çıkart
Soru Cevap
Doğru ve yanlış cevaplar ile bir konu hakkında bilgi birikimini test et
Anket
Oylar ile bir tercihin seçilmesini sağla
Yazı
Görseller ve videolar ile süslenmiş yazılarınız için
Liste
İçeriğinizi listeleyerek sunun
Açık Liste
Oylanması için bir anket oluşturun
Puanlı Liste
Puanlanarak en iyi içeriğin seçilebildiği liste