Her Yerde Sen Oyuncuları Hakkında Merak Ettikleriniz


Her Yerde Sen oyuncuları hakkında bilgiler vereceğimiz bu yazımızda dizi hakkında da henüz izlemeyenler için özet geçelim. Her hafta Cuma günü yayınlanan sevilen dizi Her yerde sen karakterleri hakkında daha iyi fikir sahibi olabilmemiz için hemen konusuna geçiyorum.

Yaşanan bir karışıklıktan dolayı aynı evi bir başkasıyla birlikte satın aldığınızı düşünün. Öyle ki hiç tanımadığınız biriyle istemeden de olsa aynı evi paylaşacaksınız! Üstelik ikiniz de evin sahibisiniz.

Sevilen Dizinin Karakterleri

Bu denli ilginç konusu, sürükleyici hikayesi ile tam bir romantik komedi dizisi Her Yerde Sen. Başta ne kadar kabul edilemez bir durum gibi gözükse de Her Yerde Sen Oyuncuları arasında başrol karakterler Demir ( Furkan Andıç ) ile güzel ve sempatik Selin ( Aybüke Pusat ) arasında tırmanan eğlenceli gerilim zamanla birbirlerine karşı ilgi duymaya dönüşüyor.

Her Yerde Sen oyuncuları erkek başrol oyuncusu Demir (Furkan Andıç ) , yurt dışında başarılı bir kariyere sahipken aldığı kararla Türkiye’ye geri dönüp Artemim’de kariyerine devam etmek istiyor. Aynı evli paylaşmak zorunda kalan Demir ile Selin’i bekleyen bir sürpriz de Selin’in de aynı zamanda bir Artemim çalışanı olması. Üstelik Demir’in Artemim’deki pozisyonu yöneticilik!

Hiç tanımadığı biriyle aynı evi paylaşmak zorunda kalan Her Yerde Sen oyuncuları kadın başrol oyuncusu Selin ( Aybüke Pusat ) için tutku ile çalıştığı Artemim’de Demir’in yönetici olarak çalışmaya başlaması işlerin iyice karışmasına neden oluyor.

Selin’in çalıştığı şirketi sevmesindeki en büyük etken birlikte çalıştığı iş arkadaşlarıyla aile havasında olması. Evde rahatsızlık duyduğu mecburi ev arkadaşının iş yerinde de Selin’in yöneticisi olması en az Selin kadar arkadaşlarını da düşündürüyor.

Artemim’in diğer çalışanları hem Selini bu durumdan kurtarmak hemde şirkete gelir gelmez kendi kurallarını herkese hissettirmeye çalışan Demir’den kurtulmak için türlü yollara başvuruyorlar. Fakat Demir de kolay lokma olmadığını herkese gösteriyor!

Her Yerde Sen Oyuncuları – Başrol İkili

her yerde sen oyuncuları demir

Demir Erendil – Furkan Andıç

Genç yaşına rağmen dünyaca ünlü şirketlerde yöneticilik yaparak iyi bir kariyer çizen Demir’in başarısının sırrı, kuralcı, otoriter ve sert görünümlü bir yönetici olmaktır. Sadece aşk hayatında yaşadığı hayal kırıklıkları değil aynı zamanda küçükken yaşadığı travmaların da etkisiyle duvarları olan bir karakter.


her yerde sen oyuncuları selin

Selin Sever – Aybüke Pusat

Çalıştığı şirketi yaşadığı mali çıkmazdan kurtarmak için canını dişine katarak çalışan Selin, sempatik ve cana yakın bir karakter. Her yerde sen oyuncuları içinde izleyenlerde ayrı bir yeri olan Selin, yeri geldiğinde lafını esirgemeyen dobra bir kadın. Sevimli keçisi sakız ve diğer evcil hayvanları ile birlikte huzurla yaşadığı evinde de artık huzur yoktur.


Her Yerde Sen Oyuncuları – Yardımcı Oyuncular

her yerde sen burak

Burak Yangel – Ali Yağcı

Patronun oğlu olan Burak, kendisini babasına kanıtlama gayretiyle fazlasıyla çalışmaktadır. Demir’in şirkette yönetici olarak gelmesi, Selin kadar onu da etkiler. Genel Müdür’den boşalan koltuğa geçeceğini düşünürken, koltuğu Demir’e kaptırmıştır. Seline karşı da ilgisi olan Burak, Demir ile Selin yakınlaşmasına da epeyce bozuluyor.


her yerde sen oyuncuları ayda

Ayda Akman – Aslıhan Malbora

Zeki, yetenekli ve cazibeli. Her Yerde Sen oyuncuları içinde belki de en dikkat çeken karakter Ayda. Tam bir strateji uzmanı. Erkekleri iyi tanıyan uzman bir oyun kurucu. Selin’i Demir’den kurtarmak isteyen ekibin başı. Ne var ki Ayda’nın hayatında da bir çok değişiklik yaşanıyor, çünkü Selin’in veteriner arkadaşı İbo’da Ayda’nın kalbini çalmış durumda.


Deniz Işın

İbrahim Tunç – Ali Gözüşirin

Cool tavırları ve sportif yapısı ile her yerde sen karakterleri içinde dikkat çeken anti-romantik, aynı zamanda Selin’in keçisi ve diğer evcil hayvanları ile ilgilenen bir veteriner. Selin’in ihtiyacı olduğunda yanında olan ve ona yol göstermeye çalışan arkadaşı İbo, Ayda ile karşılaşınca uzak durmaya çalıştığı romantizmin tam ortasında buluyor kendini.


merve mutlu

Merve Mutlu – Deniz Işın

Demir ile başı en çok dertte olanlardan biri de Merve. Her yerde sen oyuncuları içinde aynı şirkette çalışan erkek arkadaşı Bora’dan 3 yıldır beklediği evlenme teklifini aldığı gün, Demir’in şirket içinde aşk yasağı koyması, Merve’yi çılgına çevirir. Bundan sonra o da Demir’in can düşmanlarından biridir!


Bora Durul -Ali Barkın

Demir’in gelişiyle hayatı alt üst olanlardan biri de Bora! Çok sevdiği aşkı Merve ile evlilik hayalleri kurarken, şirketteki aşk yasağı onu da derinden etkiler. Hayatının aşkı Merve ile artık aralarında büyük bir problem vardır. Aynı şirkette çalışan iki sevgilinden biri olan Boranın, yaşadığı stresten dolayı Merve ile de arası açılmıştır.

Sevilen dizi her yerde sen karakterleri içerisinde en çok merak edilenleri sizlere kısaca tanıtmaya çalıştık. Her Yerde Sen dizisini her hafta cuma günü saat 20:00’da Fox ekranlarından izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekecek Bir Yazımız Daha

Türk Yapımı İnternet Dizilerini Merak Ettiniz Mi?

Arkadaşlarınla paylaş

2

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir