Top Boy, Drake’in Yapımcılığı İle Geri Dönüyor!


Uzun zamandır Channel 4’te yayınlanan İngiliz suç dizi Top Boy, reyting sonuçlarına direnmesine rağmen beklenen ilgiyi göremeyince yayın hayatına son vermişti. Fakat dizinin büyük bir hayranı olan Kanadalı rapçi Drake, bu duruma oldukça üzülmüş olacak ki dizinin yapımcılığını üstlenerek tekrardan yayın hayatına dönmesini sağlamış. Dizi artık yeni sezonları ile Netflix’te yer alacak!

Drake, Top Boy’un Yeni Yapımcısı!

Drake, Top Boy dizisinin büyük hayranı çıktı.

2011 – 2013 yılları arasında Channel 4 adlı televizyon kanalında 2 sezon boyunca yayınlanan dizi, İngiliz televizyon kanalı tarafından kısa süre içerisinde yayından kaldırılmıştı. Fakat hesaba katmadıkları bir şey vardı… Ünlü Kanadalı rap müzik sanatçısı Drake, dizinin büyük bir hayranı çıktı. Dizinin yayından kalkmasından büyük bir üzüntü duyduğunu dile getirdi. Drake, bu üzüntüsünü kişisel Instagram hesabından da duyurdu. Hemen harekete geçen ünlü rapçi, dizinin yaratıcısı ve senaristi olan Ronan Bennett ile iletişime geçerek dizinin üçüncü sezonu için fon sağlamak istediğini belirtmiş. Dizi orijinal kadrosu ile kısa süre sonra Netflix’te yayınlanmaya başlayacak!

Drake’in Hayranı Olduğu Top Boy Dizisinin Konusu Şu Şekilde;

Top Boy orijinal kadrosu ile çok yakında Netflix'te
Top Boy orijinal kadrosu ile çok yakında Netflix’te

Drake’in kısa sürede kolları sıvayarak yapımcılığını üstlendiği İngiliz suç dizisinin konusuna şöyle bir göz atalım…

Dizi, İngiltere’nin başkenti Londra’nın Hackney adlı mahallesinde geçecek. Bir suç dizisi olarak bekleyenlerin karşısında yerini alacak. Uyuşturucu ticareti ve suç oranının oldukça yüksek olduğu Hackney mahallesinde aynı zamanda yoksulluk had safhadadır. Dizi, bu ortamda hayatta kalma savaşı veren gençlerin hikayesini anlatıyor.

Çok yakında Netflix ekranlarında gösterime girecek olan Top Boy, hem dizi hem de Drake’i müzikal anlamda sevenler tarafından şimdiden fazlasıyla merak uyandırmaya başladı.


Arkadaşlarınla paylaş

1

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir