Netflix Filmleri Öneri Listesi 2019 İncelemesi


Netflix filmleri öneri listesi hazırlarken her kategoriden 1 filmi incelemeye almak istedik. İzlerken keyif alacağınızı düşündüğümüz bu listemizde 4 adet filmi sizler için derledik..

Netflix Filmleri Öneri Listesi Hazırlarken Nelere Dikkat Ettik?

Bir çoğumuz izleyeceğimiz filmler için çeşitli kriterler belirleriz, filmin kategorisi, süresi, IMDb puanı gibi daha da arttırılacak bir çok süzgeçten sonra izleyeceğimiz filmi seçeriz. Biz de sizler için böyle bir liste hazırladık.

1-Blame! – Anime

netflix filmleri öneri-blame
Netflix Filmleri Öneri Listesi

Filmde yaşadığı şehirde var olan kaosu değiştirmek isteyen ve bu uğurda insanları kurtarması gerektiğine inanan bir kahramanımız var. Film oldukça sürükleyici bir Anime Aksiyon Filmi

Filmin başrollerinde; Takahiro Sakurai, Kana Hanazawa ve Sora Amamiya karşımıza seslendirme yetenekleri ile çıkıyor. 1 saat 46 dakikalık filmin IMDb Puanı ise 6.7

2-Rüzgarı Dizginleyen Çocuk – Drama

İkinci sıradan Netflix filmleri öneri listemizde giren bu filmde 13 yaşındaki bir çocuğun köyünde yaşadığı kuraklık ve kuraklıkla birlikte açlıkla mücadele eden insanların talihini değiştirme hayali var. William Kamkwamba’jın hayali kütüphaneden öğrendiği bilgilerle bir yel değirmeni inşa etmek ve bu sayede köyüne su ve elektrik getirmektir.

Film 1 saat 53 dakika süresi olan filmin IMDb puanı ise 7.6

3-The Perfect Date – Romantik Komedi

Netflix filmleri öneri listesindeki bu ilginç filmin konusu, Üniversiteye gitmeye hazırlanan ana karakterimiz Brooks para kazanmanın çeşitli yollarını arar. Bir gün zengin bir genç kız için dans partisine ücretli kavalyelik yapıp daha sonra bu fikri geliştirdiği bir uygulama ile hizmete dönüştüren Brooks’un hayatı bir anda değişir.

Gösterişli bir hayata adım atan Brooks daha sonraları içinde olduğu durumu garipser ve hayatını sorgulamaya başlar. 1 saat 30 dakikalık romantik komedi türü listesinin bu filmi 6.4’lük IMDb ile karşımızda.

4-Falling Inn Love – Romantik

Sırada içinizi ısıtacak türden bir romantik film var. Sıradan ve sıkıcı bir hayatı olan ana karakterimiz Gabriela hayatından pekte memnun değildir. Tam da böyle bir zamanda şansı yaver gider ve katıldığı bir yarışma sayesinde yep yeni bir hayata atılacağından habersizdir.

Netflix filmleri öneri listesinde dikkat çeken bu filmin konusu Amerika’nın San Francisco şehrinde yaşayan Gabriela, yarışmadan Yeni Zelanda’da pekte gösterişli olmayan bir pansiyon mülkü kazanır. Gabriela burayı çekip çevirmek ve düzenlemek isterken yakışıklılığı ile tanıdığımız Adam Damos’un hayat verdiği romantik müteahhit ile tanışır ve birlikte pansiyonun tadilatını yaparlar.

Ne varki elden geçirilerek onarılan sadece pansiyon değil aynı zamanda Gabriela’nın hayatı da olacaktır. Listemizde en dikkat çeken filmlerden biri olan bu yapım 1 saat 38 dakika sürüyor. IMDb puanı 5.6 olmasına bakılmaksızın izlenmesi gerektiği düşündüğümüz bir film.

Netflix Filmleri Öneri Listemiz Devam Edecek.

Yenilikçi Sinema Portalı olan Sineg.net’te Netflix film önerileri yazı dizimize sizlerde katkıda bulunabilirsiniz, izlediğiniz ve başkalarının da izlemesini önerdiğiniz filmleri yorum kısmına yazarak bizlere önerilerde bulunabilirsiniz.

Bu Yazımıza da Bakmak İster misiniz?

İzlenmesi Gereken 10 Psikolojik Gerilim Filmi

Arkadaşlarınla paylaş

1

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir