Benim Tatlı Yalanım Dizisindeki Yalan Ne?


Benim Tatlı Yalanım dizisi, 15. bölümüne kadar perşembe günleri 20.00’de yayınlanırken 15. bölümden itibaren cumartesi günleri saat 20.00’de yayınlanmaya başladı. Dizinin başrol oyunları ise Aslı Bekiroğlu /Suna – Sahte Aylin), Furkan Palalı (Nejat) ve Lavinya Ünlüer (Kayra)’dir. Oldukça sempatik bir kadroya sahip olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin konusunu ise şu şekilde anlatmak gerekiyor.

Benim Tatlı Yalanım
Benim Tatlı Yalanım

Nejat ve Kayra’nın Hikayesi

Kayra ve Nejat yalnız yaşayan baba kızdır. Kayra’nın annesi, Nejat’ın ise eşi Aylin Kayra daha 1 yaşındayken bu tatlı baba kızı terk edip gidiyor. Kayra ise annesine olan hasret ve hiç bitip tükenmeyen sevgi ile büyüyor. Annesinin onları terk ettiğini Kayra’ya belli etmeyen Nejat, Kayra’nın içindeki anne sevgisi hiç ölmesin ve kızı üzülmesin diye annesinin Afrika’da olduğunu ve ona düzenli olarak mektuplar yazdığını söylüyor. Aylin’in ağzından mektuplar yazan Nejat, her mektupta Aylin’in Kayra’ya olan özlemini ve sevgisini anlatır. Ancak Kayra artık annesinin mektupları ile yetinmemeye başlar.

Nejat ise çareyi Kayra’ya sahte bir Aylin yaratmakta bulur. İşte bu noktada kahramanımız Suna devreye girer. Sahte Aylin olarak Kayra annelik yapmaya başlayan Suna, Kayra’ya kalbini kaptırır, onu bırakamaz. Bu noktada babasını ve ailesini dahi karşısına alan Suna, gün geçtikçe hem Kayra’ya hem de Nejat’a kalbini kaptırır. Tabi Nejat’ta Suna’ya. Tam da bu sırada ortaya gerçek Aylin çıkar ve işler sarpa sarmaya başlar. Peki, Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Dizi Oyuncu Kadrosu
Dizi Oyuncu Kadrosu

Benim Tatlı Yalanım ’ın Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin 15.bölümünde Aylin diziye girmişti. Nejat’a kendini açıklamaya ve neden Nejat ile Kayra’yı bıraktığını anlatmaya çalışan Aylin’in çabaları yetersiz kalır. 15.bölümün sonunda arabada Nejat’a ses kaydı ile kendini anlatan Aylin bir kaza yapar. Bu sırada ise Kayra Suna’nın peşine düşer. Babasının telefonundan Suna’yı arayarak annesinin Suna olduğunu anlar ve bu konuyu araştırmaya başlar. Kayra arkadaşı Keremcan ile iki minik dedektif olarak Suna’nın çantasından kimliğini alıp bakarlar ve artık ipin ucu kopar. Bir sonraki bölümde ise Kayra’nın Nejat ve Suna’ya nasıl bir tepki vereceğini izleyeceğiz. Cumartesi akşamı saat 20.00’da Star TV’de görüşmek üzere!

Ayrıca Mucize Doktor dizisinin nasıl bu kadar başarılı bir giriş yaptığı hakkındaki içeriğimizi okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir