Rick and Morty 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm 10 Kasımda!


Deli kimyager Rick ve onun saf torunu Morty’nin başlarından geçen ilginç hikayelerin anlatıldığı animasyon dizisi Rick and Morty ‘nin 4. sezon fragmanı yayınlandı. Yapılan duyuruya göre dizinin 4. sezonu 10 Kasım tarihinde bekleyenleri ile buluşacak.

Benim de severek izlediğim ve 4. sezonunu merakla beklediğim Rick and Morty, hızlı gelişen karmaşık olaylar ile izleyiciyi ekrana kitliyor. Uçuk fikirleri ve gezegenler arası projeleriyle torununa ve ailesine hiç beklemediği tecrübeler yaşatan Rick dede, her ne kadar bazen “Yeter artık yeteer!” dedirtse de gerçekten komik bir karakter. Aslında olayları biraz abartmasa her şey çok güzel sonuçlanacak ama izleyiciye “Şimdi ne yapacak acaba.” dedirten Rick dede, benim için Rick and Morty’yi gerçek bir animasyon dizisi yapan karakter.

70 Bölümlük Anlaşma!

Rick and Morty
Rick and Morty

Adult Swim tarafından yayınlanan dizinin merakla beklenen 4. sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan bu fragman ile birlikte yeni sezonun ne zaman çıkacağı konusu da netlik kazanmış oldu. Rick and Morty’nin 4. sezonu 10 Kasım tarihinde Adult Swim tarafından izleyicileriyle buluşacak.

2017 yılında yayınlanan 3. sezon sonrasında dizinin takipçileri 4. sezon için ümitleri kesmiş olsa da Adult Swim’in en çok izlenen animasyon dizisi olan Rick and Morty, uzun süre kanaldan yeni sezon onayını alamamıştı. Taraflar arasındaki görüşmeler çok uzun sürdüğü için 4. sezonun çıkmayacağı dedikoduları yayılmaya başlamıştı. Ancak sonunda Adult Swim, 70 yeni bölüm için resmi bir onay verme kararı aldı.

Rick and Morty 4. Sezonun Tarihi 10 Kasım!

Dizi kapağı
Dizi kapağı

4. sezonun kaç bölümden oluşacağı henüz bilinmiyor. Ancak diğer sezonlar gibi 10 bölümden oluşacağı ihtimali oldukça yüksek. Çılgın bir kimyager olan Rick, torunu Morty ile maceradan maceraya koşuyor. Fakat bu maceralar pek güzel sonuçlarla bitmese de izleyiciyi diziye kitleyen olay da bu oluyor. Rick ve Morty’nin aşırı uyumsuz bir ikili olması ortaya komik diyaloglar ve sonuçlar çıkarsa da ikili asla birbirinden ayrılamıyor.

Bazen paralel bir evrende bazen ise dünyanın mahvolmuş bir geleceğinde çeşitli maceralar yaşayan Rick dede ve Morty torunun maceralarının devam edeceği 4. sezon 10 Kasım’da yayında olacak. Ayrıca 5. sezonun şimdiden yazılmaya başlandığını da söyleyelim. Fragmanı da aşağıya bırakalım.

Bu bağlantıya tıklayın ve şansınızı deneyin :).


Arkadaşlarınla paylaş

2

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir