Ekim 2019 – Ayın Dizi ve Film Önerileri Listesi


Ekim ayının dizi ve film önerileri başlıklı bir içerik hazırlamak istedim. Listemde genel olarak sadece göze hoş gelmesine değil aynı zamanda izlerken bize bir şeyler katmasına özen gösterdim.Umarım izlerken beğenirsiniz.

Dizi ve Film Önerileri Listemizin İlk Sırasında Dark Var

Dark / Dizi Önerisi
Dark / Dizi Önerisi

Dark, izlerken düşünmeyi, düşünürken izlemeyi ve bunları yaparken sıkılmamayı bize hatırlatan ender yapımlardan. Hala izlemediyseniz nefes kesici iki sezon sizleri bekliyor.

Listemizin İkinci Sırasında Another Life

Another Life Dizi Önerisi
Another Life Dizi Önerisi

Adından da anlaşıldığı üzere bir bilim kurgu dizisi. İzlerken meraklanıp sıkılmadan izleyebileceğiniz bir yapım. Dünyaya gelen bir cismi araştırmak için uzaya giden bir grup insan ve dünyada kalan ailelerini konu alıyor. Tipik Netflix esaslarını barındırsa da güzelliğinden ödün vermiyor.

Ayrıca sitemizde Another Life dizisinin sezon incelemesi de yer alıyor. Okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Dizi ve Film Önerilerimizde Sırada 7. Koğuştaki Mucize Var

7. Koğuştaki Mucize filmi şu an hala vizyonda. Sitemizde inceleme yazısının da bulunduğu film gerçekten insanı ağlamamak için kendisini zor tuttuğu bir ruh haline sokuyor. Aras Bulut İynemli‘nin muazzam oyunculuğu ve senaryonun harika işleyişi izleyiciyi filme öylesine bağlıyor ki bittikten sonra şöyle bir afallıyorsunuz.

Listemizin Son Sırasında İse Triple Fontier Var

Dört eski özel kuvvet askeri, maddi sıkıntıları nedeniyle Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmak üzere bir araya gelirler. Fakat incelikli planları kontrolden çıkarak bir kaosa sürüklenecektir. Nefes kesen bir serüven sizleri bekliyor….

[zombify_post]


Arkadaşlarınla paylaş

0

Bir Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir