Kadın 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Arif Aşkını İtiraf Ediyor!


FOX TV’de yayınlanan Kadın dizisi dünkü bölümünde yine seyircileri etkileyerek reyting rekorları kırmayı başardı. Başladığından beri 1. sıradan düşmeyen dizi uzun bir süre daha düşmeyeceğini yeni bölümün resmi fragmanından belli etti.

FOX TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Kadın, dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile yine tüm seyircileri etkilemeyi bir kez daha başardı. Salı akşamlarının en fazla izlenilen yapımları arasında yer alan dizi, yeni bölümünden bir fragmanı ise kısa bir süre önce resmi olarak yayınlandı.

Kadın Dizisi Başarılı Oyuncularla Dolu

Kadın
Kadın

Med yapımın üstlendiği dizinin kadrosu da başarılı oyuncularla dolu. Kadroda Özge Özpirinçci, Feyyaz Duman, Seray Kaya, Sahra Şaş, Hakan Kurtaş, Şerif Erol, Gökçe Eyüboğlu, Hümeyra gibi başarılı isimler yer alıyor. Kadın dizisinin özellikle konusu çoğu kişiyi etkileyerek her bölümde duygulanmasını sağlıyor. Oyuncularında muhteşem yetenekleriyle bu duygular iyice artıyor ve ortaya çok başarılı bir dizi çıkıyor. Anlıyoruz ki gelecek bölümün yayınlanan fragmanında da izleyiciler yine duygu dolu anlar yaşayacak. İşte 74. bölüm fragmanı;

Med Yapım imzalı dizinin kadrosunda ise Özge Özpirinçci, Feyyaz Duman, Seray Kaya, Sahra Şaş, Hakan Kurtaş, Şerif Erol, Gökçe Eyüboğlu, Hümeyra, gibi başarılı isimler yer alıyor. Hem konusu hem de oyuncuları ile büyük bir ilgi gören Kadın dizisi yeni bölümü ile yine seyircilere duygusal anlar yaşatacak.

74. Bölümde Neler Olacak?

Sevilen dizinin yeni bölümünde Arif, Ceyda ve Bahar’ın konuşması gündeme bomba gibi düşecek. Ceyda, Arif’e kafasının Şirin tarafından bulanıklaştırıldığı itiraf ediyor ama Arif kafasının zaten bulanık olduğunu söyleyince işler karışıyor. Aslında Arif orada dolaylı bir şekilde aşk itirafında bulunuyor ancak Bahar bunu anlamak istemiyor. Kadın dizisi yeni bölümü ile 3 Aralık Salı akşamı FOX TV ekranlarında yayınlanacak.


Arkadaşlarınla paylaş

1

Bir Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İnanır mısın dizi “kadının gücü” toplumdaki yeri, erkek egemen dünyaya karşı bir başkaldırı gibi çok doğru saikleri vardı. Vay be demiştim, ülkede böyle toplumsal sorunlara eğilen- bir fikir taşıyan- işler de yapılabiliyormuş. Ama sonra aşk üçgeni beşgeni, mafya jip silah, haset zengin kadın düşman vs. Gibi klişelere boğulup eksen kayması yaşadı. Vasata yolculuk, rating kaygısı ile başladı. Ezel gibi iz bırakamayacak bu yüzden.