Şampiyon 11. Bölümde İşler Karışıyor! Derviş Aladağlı Kim?


12 Eylül’de TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Şampiyon dizisinin 11. yeni bölümü 1 Aralık Pazar günü saat 20.00’da seyircilerle buluşacak. Dizi Kafkas lakaplı eski şampiyon olan Fırat Bölükbaşı’nın ringlere dönme mücadelesini konu alıyor. 1 Aralık Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümde izleyiciler tarafından ne olacağı çokça merak ediliyor. O zaman kısaca Şampiyon dizisinin yeni bölümünde neler olacak biraz değinelim

Şampiyon Dizisinin 11. Bölümünde Neler Olacak?

Şampiyon
Şampiyon

Oldukça heyecanlı geçen dizinin yeni bölümünde Fırat ve Derviş kurşunların arasında kalırken kurtulamayacaklarını düşünen ikili yine Fırat sayesinde kurtulur. Fırat da Derviş hakkındaki gerçekleri öğrenmek için ebedi hocası olan Yaman’a olanları anlatır. Yaman ise Fırat’ı her şeyi anlatmak üzere komiser Ziya ile görüştürmeye karar verir.

Olaylar Büyüyor

Kerem uzun uğraşlar sonucunda Akif’in itiraf videosuna ulaşmıştır. Ancak itiraf videosunu Kerem’den isteyen Tansel çözümü Nesli’yi kaçırmakta bulur. Kerem ise Nesli’yi kurtarmak için itirafın bulunduğu usb ile Tansel’in mekanına gider. Her zamanki gibi düşünmeden hareket eden Kerem verdiği bu kararın onun hayatının hatası olacağından haberi yoktur.

Fırat Dervişin yanına taşınmaya karar vermişken asıl önemli olan bunu Güneş’e nasıl söyleyeceğidir. Yaman dedesini çok seven ve onun yanından yarılmak istemeyen Güneş durumu bir şekilde öğrenmiştir. İşlerin iyice karışacağı 11. bölümde dizinin seyircileri ekrana kilitleyeceği şimdiden belli. Şampiyon dizisi 11. bölümü Pazar günü 20:00’de ekranlara gelecek.

11. Bölüm fragmanını da şuraya bırakalım.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir