Savaşçı Dizisinde Ayrılık Mı Var? Doğan Ölecek Mi?


Meşhur askeri çatışma sahneleri ile tüm Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi kazanan Savaşçı dizisi 84. yeni bölümü ile FOX ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 1 Aralık Pazar günü ekranlara gelecek olan yeni bölüm için 2. fragman yayınlandı. Kaliteli oyuncu kadrosu ile sevilen dizinin yeni bölümünde Doğan konusundaki gelişmeler epey bir merak ediliyor.

Doğan Ölecek Mi?

Savaşçı
Savaşçı

Doğan, çok kötü bir duruma düşerek teröristler tarafından öldürülebilecek bir halde bulur kendini. Bu nedenle “dizinin yeni bölümünde ayrılık mı var?” soruları fazlasıyla merak ediliyor. Doğan ölecek mi? Doğan karakterini Ersin Olgaç canlandırıyor. Korkusuz ve çok fazla konuşup baş ağrıtan kişiliğiyle oldukça büyük bir hayran kitlesi kazanmıştı. Önceki sezonlarda gösterdiği büyük mücdeleleri de asla unutulmuyor.

Savaşçı Dizisi 84. Bölümde Neler Olacak?

Markus’un akıl dolu oyunları epey kafa karıştırmaya başladı. Kopuz Albay Velid’den Markus’y öldürmek için silahını ona doğrultuyor ancak beklenmedik bir şekilde Doğan, Kutalmış Paşa ve Markus’u çok şaşırtan bir hamle yapacak ve olayların gidişatı tamamen değişecek.

Sonrasında karargaha dönen Kopuz Albay, Kılıç Timi ve Turan Timi Doğan ile ilgili aldıkları haberle şok olurlar. Doğan teröristlerin elindedir ve hemen öldürülebilir. Kopuz Albay, Doğan’ın kurtarılması için ellerinden geleni yapacakları bir plan hazırlar. Markus da yeni planını devreye sokup herkesi şaşırtacaktır.

Doğan’ın kurtarılıp kurtarılamayacağı henüz bilinmiyor. Ancak diziyi takip edenler Doğan’ın öleceğini düşünüyor. Savaşçı dizisinin 84. bölümü Pazar günü ekranlara gelecek. İşte 84. bölüm 2. fragman!


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir