Azize Reyting Konusunda Yerlerde! 3. Bölümde Neler Olacak?


Kanal D ekranlarında ilk 2 bölümü ile yayınlanan Azize dizisi, büyük umutlarla başladığı yolu ne yazık ki erkenden bitirebilir. Reytinglerde başarılı bir sonuç elde edemeyen dizi 3. bölüm ile şansını tekrar deneyecek. Kanal D’nin hedefi epey bir yüksek. Dizinin seveni çok olsa da reytingleri pek tatmin etmiyor. Bu doğrultuda dizinin yakın zamanda final yapabileceği öngörülüyor.

Dizi İstediği Reytinge Ulaşabilecek Mi?

Azize
Azize

Azize, Star TV’deki Çocuk dizisini bile geçemedi! Reytinglerde çok kötü bir başlangıç yaşayan dizi, bu durum ile Kanal D‘yi oldukça rahatsız ediyor. Son derece iddialı bir kadronun verilen emeğin karşılığını alamaması gerçekten çok üzücü.

Hande Erçel’li ve Buğra Gülsoy’lu yeni dizi 4 Aralık Çarşamba günü 3. bölüm ile şansını tekrar deneyecek. Acaba reytinglerde herhangi bir yükseliş olacak mı? Hep beraber göreceğiz.

Azize 3. Bölümde Neler Olacak?

Azize, Kartal tarafından savunurken kardeşinin iyileşeceğini düşündüğü sırada büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Balkan’ın başına gelen olaylar dizideki her karakteri etkiliyor. Herkes kendi hayatını sorgulamaya başlıyor. Sonrasında Kartal, Azize’yle Balkan arasındaki bağı bulmaya çalışırken üzerine gelen herkese de alev püskürtüyor.

Dizi yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçiniz
Kişilik Testi
Bir seri soru sonrası kişilikle alakalı bir sonuç çıkart
Soru Cevap
Doğru ve yanlış cevaplar ile bir konu hakkında bilgi birikimini test et
Anket
Oylar ile bir tercihin seçilmesini sağla
Yazı
Görseller ve videolar ile süslenmiş yazılarınız için
Liste
İçeriğinizi listeleyerek sunun
Açık Liste
Oylanması için bir anket oluşturun
Puanlı Liste
Puanlanarak en iyi içeriğin seçilebildiği liste