Hercai Eğer Böyle Devam Ederse Çok İzleyici Kaybedecek!


Hercai dizisi 15 Mart 2019 dan beri izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Çok güçlü ve yüksek reytinglerle başlayan dizi ikinci sezonun 23. bölümü ile istenen reytinglere ulaşamadı. Tüm kişiler kategorisinde 2. , ABC1 kategorisinde de 2. sırada yer alan dizi AB grubunda ancak 8. sırada bulunabildi.

Hercai Dizisi İzleyici Kaybediyor

Hercai
Hercai

Tüm Hercai izleyicileri tarafından diziyle ilgili dertli oldukları bir sorun var. Diziyi en başından beri takip edenler artık gerçeklerin bir türlü ortaya çıkmamasından şikayetçiler. İzleyiciler her bölüme heyecanla başlayıp ve sonunu hayal kırıklığıyla bitirmekten bıktılar.

İzleyiciler memnuniyetsizliklerinin ardından çözümü sosyal medyadan tepki vermekte buldular. Her bölüm aynı sahnelerin tekrarlanıyor hissi de tepkileri arttırıyor.

Dizi Çok Fazla Yavaşladı

Dizinin özellikle tepki çeken kısmı bir türlü Zehra’nın mektubu Hazar’a vermemesi oldu. Bu durum izleyicilerin dizinin reytinglerinin düşeceğini düşünmesine neden oldu. Bazı izleyiciler izlediğine o kadar pişman oldular ki 3 saatini geri isteyenler bile oldu.

Bir çok izleyicinin aynı fikirde olması birbirine destek vermesini sağladı . Bazı izleyiciler bazılarının duygularına tercüman oldu. İzleyiciler sosyal medyadan kırmızı kar yağar ama sır ortaya çıkmaz, Hercai bir arpa boyu yol almadı, aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar diyerek senaryo grubuna artık yavaş yavaş sırların ortaya çıkması gerektiği mesajını verdiler.

Dizinin ne zaman hareketleneceği çok merak ediliyor. İzleyiciler hareketli olayları izlemek istiyor.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir