Hande Erçel Yeni Bir Filmle Geliyor! Azize Final Mi Yapacak?


26 yaşındaki ünlü oyuncu Hande Erçel 19 Kasım Salı günü ilk bölümü yayınlanan Azize dizisinde izleyicilerin karşısına geçmişti. Dizinin beklenen reytingi alamaması üzerine bir çok kişi dizinin başarısızlığını Erçel’in omuzlarına yükledi.

Hande Erçel Yeni Bir Filmle Geliyor!

Hande Erçel
Hande Erçel

Bu dizi başarısız olsa da Hande Erçel’i yeni ve dikkat çekecek bir filmde tekrar izleyebileceğiz. Mevlana’nın hayatını anlatacağı Türk-İran yapımım bu filmde Erçel başrolde yer alan isimler arasında.

Hande Erçel’in hayat vereceği Kimya Hatun karakteri ile ilgili bazı izleyiciler tarafından azize de ki karakterinden farklı ve çok daha iyi göründüğü gibi yorumlar geldi.

Yeni Rolü Büyük Beğeni Topladı

Çekimlerinin devam ettiği filmde Erçel’in yeni rolü büyük beğeni toplarken filmi merak eden sayısı da gittikçe artıyor. Eminiz ki bu karakter ünlü oyuncunun kariyerine de çok fazla tecrübe katacaktır.

Ayrıca bu yeni film haberi ortaya çıktığı için Erçel hayranları Azize dizisinin bitip bitmeyeceğini de merak etmeye başladı. Bu konuda herhangi bir bilgi olmasa da dizinin reytingleri yakın zamanda final yapacağını gösterir nitelikte.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir