Afili Aşk Yeni Bölümde Neler Olacak?Kerem Acı Gerçeği Öğrendi!


Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un baş rollerinde oynadıkları Afili Aşk dizisi 4 Aralık Çarşamba günü 25. yeni bölümüyle izleyiciler karşısına gelecek. Her bölüm yeni gelişmeler yaşanan dizide yeni bölümde neler olacağı merak konusu. Yayın günü yaklaşırken yeni bölümde neler yaşanacağıyla ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Kerem Babasıyla İlgili Acı Gerçeği Öğrendi!

Afili Aşk

Dizinin 25. bölümünde Kerem Muhsin’in karanlık yüzüyle karşılaşırken aklında iki soru vardır. Öğrendiği acı gerçeği bir sır gibi kendi içinde mi saklayacak yoksa Ayşe’yi kaybetme riskine karşı ona öğrendiklerini anlatacak mıdır?

Ayşe ise olanlardan habersiz bir şekilde prensi Kerem ile mutlu bir şekilde yaşamak için kendini Yelda’ya sevdirme çabalarındadır. Yelda ise bunu fark edip yeni planlar yapamaya başlamıştır bile.

Bu planın farkında olmayan Ayşe, kendini adeta kül kedisi masalının içinde bulur.

Afili Aşk İle Her Şeye Rağmen Hayal Kurmaya Devam!

Afili Aşk

Külkedisi Ayşe ve yakışıklı prens Kerem arkalarıdan dönen tüm planlardan habersizdir. Yinede her şeye rağmen sonsuza kadar mutlu yaşayacakları bir dünyayı hayal etmekten vazgeçmezler. Bu hayali kurarken bir tuzağa düşmüş olsalar bile.

Asıl merak edilen ise Ayşe’nin bu tuzağı bozup bozmamasıdır.

Her şey 4 Aralık da Afili Aşk’ın 25. bölümünde belli olacak.

Yeni bölümü heyecanlı bir şekilde bekleyen izleyiciler ve iki başrol oyuncuları yakından takip eden sosyal medya kullanıcıları Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un set hallerini gördükçe daha da heyecanlanıyorlar.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir