Çukur 3. Sezon 11. Bölümde Neler Olacak? Koçovalının Kusursuz Planı!


Senaryosunu Gökhan Horzum’un üstlendiği Çukur, heyecanı dorukta tutmaya devam ediyor. Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yaptığı dizinin yeni bölümü 2 Aralık Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak. Peki 3. sezon 11. bölümde neler olacak?

Çukur Kadrosu

Çukur
Çukur

Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin yükselen yıldızları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Gizem Ergün eşlik ediyor.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yeni bölümde Çukurlu kadınların kaçırılması izleyicileri büyük bir meraka sokacak. İzleyiciler dahil bütün İstanbul korku içindeyken herkes Koçovalılardan yardım isteyecek. Azer ve Efsun cephesi gün geçtikçe çok daha güçlü bir kalabalığa sahip olurken Koçovalılar yine kendilerine yakışanı yapacak. Kusursuz bir plan ile beklenmedik şekilde hareket edecekler. Bu sırada tüm İstanbul Koçovalılara yardım edecek ve şehirdeki Koçovalı hakimiyeti devam edecek.

Çukur, yayın hayatına başladığı günden beri reytingleri alt üst ediyor. Yeni bölümleriyle herkesi merak içerisinde bırakan dizi, izleyicisine aksiyonun içine çekiyor.

“Çukur” merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir