Narcos, 4. Sezon İle TV Ekranlarına Geliyor!


İlk bölümünden beri izleyicisini ekrana kilitleyen ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Narcos dizisi Türkiye’ye geldi! İlk defa televizyon ekranlarına gelecek olan dizi FilmBox tarafından yayınlanacak. Suç dünyasının en büyük uyuşturucu baronu olarak bilinen Pablo Escobar’ın hayatını konu alan Narcos’un tüm sezonları, uluslararası medya kuruluşu olan SPI International bünyesindeki FilmBox ile Türkiye’de gösterime gireccek.

Narcos 3 Milyon Kişiye Ulaşacak!

Narcos
Narcos

FilmBox, Narcos’u 3 milyonu aşkın insan ile buluşturmayı hedefliyor. Narcos, ilk üç sezonunda Pablo Escobar’ın hayatına ve Cali karteli suç örgütüne karşı verdiği mücadeleye değiniyor. Dördüncü sezonun ismi ise MEXICO. FilmBox, dördüncü sezonu Türkiye ile televizyonlarda buluşturmayı hedefliyor.

Efsane dizi, çeşitli film ve dizi yayıncı kuruluşları tarafından haftada 2 bölüm olmak üzere yayınlanacak. Dizinin yeni bölümleri, her Salı ve Perşembe, saat 21:30’da ekranlara gelecek. Hafta sonu da bölümleri kaçıranlar için iki bölüm üst üste tekrar yayınlanacak. SPI International CMO’su Haymi Behar, bu projenin pek çok Türk izleyiciyi ekranlara çekeceğini söylüyor.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir