Benim Adım Melek 11. Bölümde Küçük Seyitali Herkesi Ağlatacak


25 Eylül 2019 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan Benim Adım Melek dizisi 4 Eylül Çarşamba günü 11. bölümüyle saat 20.00 ‘da TRT1 ‘de sevenleriyle bulaşacak. Dizi her bölüm gelişen olaylarıyla bu bölümde izleyicilerini heyecanlandırmayı başardı.

Benim Adım Melek 11. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin 11. bölümün 3. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümünde kanserle boğuşan Melek’in durumu tüm aileyi derinden etkiler. Gerçekleri öğrenen Mithat ise artık kötülük yapmaktan vazgeçer. Yeni bölümde bir diğer olay ise Küçük Seyitali’nin duygusal sözleri. Bu sözler Nehir Erdoğan’ı ve belki de çoğu izleyicilerimizi gözyaşlarına boğacak.

Benim Adım Melek
Benim Adım Melek

İzleyicilerimiz tarafından merak edilen ise Seyitali’nin torunlarına gösterdiği şefkati Melek’e gösterip göstermeyeceğidir. Melek’in acı feryadı Şirhan konağından en çok Halil’in ciğerini yakarken kızının Şirhanlar’da olduğunu öğrenen Seyitali’nin Melek’e olan öfkesi de katlanır.

Ömer ve Defne Rngellere Karşı Beraberler

Ömer ve Defne ise ailelerinin karşılarına çıkardıkları her türlü engele karşı bir araya gelmeyi başarmışlardır.

Alpay ise karakolda Melek ve Halil’i yan yana gördükten sonra onların peşine düşmeye başlar. Melek ise tüm olan biten için Halil’den özür dilerken Alpay Halil ve Melek’in peşini bırakmaz.

Cumali’nin de bir planı vardır. O da oğlunu evlendirip Melek’in hayatından uzak tutmaktır. Yeni bölümde neler olacağı dizinin tüm sevenleri tarafından merak ediliyor. Sevilen dizi her çarşamba heyecanlı bölümleriyle saat 20.00’de TRT1‘de.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçiniz
Kişilik Testi
Bir seri soru sonrası kişilikle alakalı bir sonuç çıkart
Soru Cevap
Doğru ve yanlış cevaplar ile bir konu hakkında bilgi birikimini test et
Anket
Oylar ile bir tercihin seçilmesini sağla
Yazı
Görseller ve videolar ile süslenmiş yazılarınız için
Liste
İçeriğinizi listeleyerek sunun
Açık Liste
Oylanması için bir anket oluşturun
Puanlı Liste
Puanlanarak en iyi içeriğin seçilebildiği liste