Kuruluş Osman 3. Bölümünde Osman Büyük Bir Tuzağa Düşüyor!


20 Kasım Çarşamba günü ekranlara gelen yeni dizi Kuruluş Osman 4 Aralık Çarşamba günü 3. bölümüyle seyircilerle buluşacak. Şimdiden büyük beğeni toplayan dizi yeni bölümüyle de hayranlarını ekran başına toplayacak. Dizinin yapım, proje tasarım ve senayosu Mehmet Bozdağ’a aitken genel yönetmenliğini Metin Günay ve dizini başrolünü ise Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit üstleniyor.

Kuruluş Osman Yeni Bölümüyle Damga Vuracak

Kuruluş Osman
Kuruluş Osman

Yeni bölüme damga vuracak olay ise Osman Bey ve Edebalı’nın buluşması olacak gibi görünüyor.

Geçen bölümde Osman ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile karşılaşmıştı. Bu durum ise Osman’ın can yoldaşı Aybars’ın katilini bulmak için kaleye gizlice girmeye çalıştığında gerçekleşmişti.

Sofia ve Kalanoz’un planı ise işledikleri cinayeti Osman’ın üzerine atmaktır. Bunun için ise ilk önce Osman’ı ortaya çıkarmaları gerekiyordu. Sofia ve Kalanoz’da Dündar Bey’in kızı Aygül’ü kaçırtıp kaleye getirmişlerdi. Dündar Bey ise Burçin’den olanların haberini alınca Kayı beylerinden Bamsı ve Samsı’yı yanına alarak kaleye gelmişti. Tabiki olanlardan sona Efendi Yannis’te kaledeydi. Osman ise her şeye rağmen kale askerlerinin içine sızdığı sırada Bamsı Bey’e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu.

Osman’ın Ne Kadar Zeki Olduğunu Unuttular

Ancak Osman’a tuzak kuranlar Osman’ın ne kadar zeki olduklarını bilmiyorlardı. Osman’ı zindana atsalar bile o bir şekilde kurtulmayı başarmış hatta Sofia’nın peşine taktığı namı avcı olan Teokles’i esir bile almıştı. Kalanoz ise cinayet ortağı olan Sofia’nın Helen ile konuşmasını görmüş ve ondan şüphelenerek peşine düşmüştü. Son bölümde ise Edebalı’ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş Osman’ın önünü kesmiş ve Bala Hatun da Osman’ı Edebalı’ya götürmüştü. Yeni bölümde en çok merak edilen ise Edebalı’nın Osman’a ne diyeceği. Dündar ise kızının kaçırılmasından Osman’ı sorumlu tutarken, Zöhre ile Batur’un nasıl bir plan yapacakları ve Sofia’nın peşine düşen Kalanoz’u bekleyen sürprizin ne olacağı da ayrıca merak edilenler arasında.

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen ‘Kuruluş Osman’ dizisinin oyuncu kadrosuyla, prodüksiyon kalitesiyle, kostümleri ve görkemli platosu ile tüm reyting kategorilerinde birinci olmayı başardı.

‘Kuruluş Osman’ her çarşamba saat 20:00 de ATV ekranlarında.


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir