Kimse Bilmez 25. Bölümde Gerçekler Açığa Çıkıyor!


11 Haziran 2019 tarihinden itibaren atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kimse Bilmez dizisi pazar günlerinin en sevilen dizilerinden birisi. Dizinin 8 Aralık Pazar günü yayınlanacak olan 25. bölümünün 2. fragmanında yayınlanmasıyla izleyicilerin yeni bölüme olan merakı iyice büyüdü.

Kimse Bilmez Dizisinde Olaylar Karışıyor

Kimse Bilmez
Kimse Bilmez

Dizinin iki fragmanında gördüğümüz kadarıyla oldukça şaşırtıcı olaylar gelişiyor. Ali’nin Uygur’u üç kurşunla vurması üzerine herkes öldüğünü düşünürken Uygur’un geri dönmesi tüm izleyicileri şaşırttı. Nasıl geri döndüğü de merak edilenler arasında. Diğer merak edilen ise Ali Hoca ve Vedat’ın oynayacağı Rus ruletinde hangisinin öleceği. Uygur ve Vedat’ın gizlice konuşmalarını gören Duygu ise gördüklerini Ali’ye söyler. Böylece ikili Uygur ve Vedat’ın birlikte olduklarını öğrenirler

Ancak bir çok izleyici her fragmandaki heyecanın silahların patlaması ancak kimsenin ölmemesi üzerini dizidekinden daha farklı olduğu söyledi.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal, Engin Hepileri ve Zeynep Elçin’in paylaştığı dizinin yayınlanacak olan pazar günkü bölümünde izleyiciler tüm sorularının cevaplarını bulacak.

Dizinin reytinglerinin düşmesi üzerine final yapmamasını isteyen izleyiciler diziye destek vermek için sosyal medyaya başvurdu.

İşte dizinin 25. bölüm 2. fragmanı:


Arkadaşlarınla paylaş

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçiniz
Kişilik Testi
Bir seri soru sonrası kişilikle alakalı bir sonuç çıkart
Soru Cevap
Doğru ve yanlış cevaplar ile bir konu hakkında bilgi birikimini test et
Anket
Oylar ile bir tercihin seçilmesini sağla
Yazı
Görseller ve videolar ile süslenmiş yazılarınız için
Liste
İçeriğinizi listeleyerek sunun
Açık Liste
Oylanması için bir anket oluşturun
Puanlı Liste
Puanlanarak en iyi içeriğin seçilebildiği liste