Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi Behzat Ç.’ye Yeniden Hayat Verecek!


BluTV, geçtiğimiz aylarda Behzat Ç. efsanesini devam ettirmek istemişti fakat ne yazık ki dizi iptal olmuştu. Son bir sezonu çekilen dizinin devamı niteliğinde olan yeni projesi ise bugün belli oldu. Behzat Ç. dizisinin önemli karakteri Ercüment Çözer, Saygı isimli diziyle yeniden ekranlara geliyor.

Behzat Ç., Saygı İle Devam Edecek!

Benzat Ç., Türkiye’de yayınlanan en önemli ve sevilen dizilerden bir tanesiydi. Adına onlarca dizi incelemesi yazıldı. Fakat dizi beklenildiği kadar devam etmedi. Blu TV ise dizinin yapım haklarını satın alarak diziye yeni bir can katmak istemişti fakat yine istenilen olmadı. Sonradan anlaşıldı ki Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. dizisine artık hayat vermek istememiş.

Şimdi ise Behzat Ç. dizisindeki Behzat’ın baş düşmanı olan Ercüment Çözer, efsane dizinin Saygı ismiyle devamı olarak gelmeye hazırlanıyor.

Blu TV Şu Detayı Paylaştı:

“BluTV sekiz bölümlük yepyeni bir drama için kolları sıvadı. Yapımcılığını İnter Medya’nın üstleneceği ‘Saygı’ adlı dizi, Türkiye’nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek.”

Saygı dizisinin senaryosunu da Ercan Mehmet Erdem yazıyor. Nejat İşler’in başrolünde olduğu dizi “Bir Ercümen Çözer Dizisi” 8 bölüm şeklinde, 2020’de yayınlanacak. 


Arkadaşlarınla paylaş

0

Bir Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir